7 12.2018

Finał VI edycji Szkolnego Skills Challenge

Grudzień każdego roku to u nas  w fundacji bardzo gorący okres, finał Sportowej Drużyny Marcina Gortata i WF na Zimowym Narodowym, ale chyba wszyscy najbardziej czekają na ogłoszenie finalistów Szkolnego Skills Challenge 2018, z którym to projektem przemierzaliśmy tysiące kilometrów po  Polsce, aby uczniowie szkół podstawowych mogli spróbować swoich  sił na specjalnym torze sprawdzającym ich umiejętności.

Aby dłużej nie trzymać Was w niepewności mamy już zweryfikowane czasy ponad 50 uczestników i wiemy kto będzie walczył 14 grudnia w Szkole Marcina Gortata w Łodzi,  w Wielkim Finale o wyjazd na mecz NBA do Los Angeles!

Oto 10 najlepszych startujących w tym roku:

Adrian Wnuk (SP nr 9 w Białej Podlaskiej)
Adrian Ociepa (SP w Mysłakowicach)
Maciej Zabawa (SP Żółtnica)
Maksymilian Adamski (ZSP w Kowalewie)
Dawid Górniak (SP w Karpaczu)
Damian Perliński (SP nr 142 w Łodzi)
Michał Typa (SP w Konstantynowie)
Bartosz Znojek (SP nr 1 w Tuszynie)
Dominik Dobrzański (ZS nr 1 w Białym Borze)
Franciszek Chac (SP nr 4 w Kołobrzegu)
- 30,89 sec.
- 32,07 sec.
- 32,20 sec.
- 32,23 sec.
- 32,27 sec.
- 32,68 sec.
- 33,09 sec.
- 33,27 sec.
- 33,32 sec.
- 33,40 sec.

Przykro nam jeśli chodzi o pozostałych uczestników, ale w finale może wystąpić tylko dziesiątka najlepszych. Pozostaje nam podziękować Wam za udział i ufać, że najbliższy rok wykorzystacie na doskonalenie Waszych umiejętności i jeśli tylko zgłosicie swoją szkołę do udziału znów powalczycie o kolejny bilet do Stanów Zjednoczonych.

Z najlepszą dziesiątką spotkamy się już za tydzień ponownie, aby wybrać najlepszego z najlepszych w tym roku. Szczegóły już wkrótce!