11 12.2018

Szkolny Skills Challenge z firmą Röben

Już w piątek 14.12 najlepsza dziesiątka uczniów z całej Polski spotka się w Wielkim Finale o bilet do USA na mecz NBA dla siebie i swojego nauczyciela wychowania fizycznego. Pozostali uczestnicy muszą w tym roku uznać wyższość tegorocznych finalistów, ale to nie znaczy, że nie mają szans na żadną nagrodę. Przypominamy, że nasz partner firma Röben jak co roku zorganizowała równoległy konkurs „Bądź aktywny” (więcej tutaj) , w którym macie szanse wygrania voucherów na sprzęt sportowy, a Wasi nauczyciele na wygranie sprzętu dla całej szkoły! Podczas naszej wizyty w szkole otrzymywaliście od nas dzienniczki młodego sportowca, które trzeba wypełnić, wkleić super zdjęcie z Waszej aktywności i odesłać. Konkurs trwa do 01.03.2019r więc jest jeszcze sporo czasu na uzupełnienie dzienniczków i wysłanie ich do siedziby firmy Röben lub na adres naszej fundacji. Pamiętajcie o SUPER zdjęciu dołączonym do dzienniczka! Nie przegapcie szansy na świetne nagrody!