Jeden na jeden z Marcinem Gortatem

Po długim okresie izolacji wielu z Was z utęsknieniem zapewne czeka na możliwość uczestniczenia w normalnym treningu koszykarskim. Fundacja Marcina Gortata MG13 po raz kolejny próbuje wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego stworzyła projekt, podczas którego będziecie mieli możliwość treningu z Marcinem! Podczas tych godzinnych zajęć będziecie mieli okazję stanąć oko w oko z byłym graczem NBA i odbyć trening szkoleniowy podnoszący Wasze koszykarskie umiejętności i sprawność fizyczną.

Aby wziąć udział w projekcie, należy spełnić następujące kryteria:

• uczestnik musi mieć powyżej 14 lat;
  • uczestnik musi być zrzeszony w klubie koszykarskim;
  • zakwalifikowany uczestnik jest zobligowany do dojechania na własny koszt do Łodzi do wskazanej przez nas hali w uzgodnionym z nami terminie;
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży uprawiających WYŁĄCZNIE koszykówkę, będących aktywnymi zawodnikami klubu.

Z uczestnikiem na halę może dojechać opiekun lub  osoba towarzysząca. Osoba  ta podczas zajęć nie będzie jednak mogła przebywać na obiekcie sportowym w charakterze widza.

Dzieci, które chcą wziąć udział w akademii, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na informację o zakwalifikowaniu się.

Przyjmowanie zgłoszeń: 25.05.2020 – 29.05.2020

Ogłoszenie osób zakwalifikowanych: 01.06.2020 (zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenia mailem).
Termin oraz godzina treningu zostanie ustalona indywidualnie po konsultacji z wybranym uczestnikiem.