Marcin Gortat Camp 2020

W wrześniu 2020 roku Fundacja Marcina Gortata przeprowadzi trzynastą edycję Campów i odwiedzi trzy miasta z serią treningów dla młodzieży w wieku 9-13 lat. Tuż po wakacjach wspólnie z Marcinem Gortatem odwiedzimy Łódź, Zgierz oraz Warszawę.

W każdym z powyższych miast zaplanowaliśmy kilkugodzinny trening dla młodych adeptów koszykówki w wieku 9-13 lat. Każdy Camp tradycyjnie zakończy się wyborem MVP. Najbardziej wartościowy zawodnik każdego z trzech Campów wygra wyjazd do USA i będzie mógł zobaczyć na żywo mecz NBA!

W tym roku zaplanowano także jeden Camp dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, który odbędzie się w Warszawie i weźmie w nim udział ok. 60 dzieci z całej Polski.

Szczegółowy harmonogram Campów przedstawia się następująco:

• Łódź - 06 września 2020
  • Zgierz - 11 września 2020
  • Warszawa Wilanów - 12 września 2020
  • Warszawa Wilanów (camp dla dzieci niepełnosprawnych)
    – 13 września 2020

Zapisy na Marcin Gortat Camp 2020 przyjmujemy w dniach 20-30 sierpnia 2020, a uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

Wyniki zostaną ogłoszone 1 września 2020.

Zapraszamy!