Marcin Gortat Camp 2021

Witajcie drodzy miłośnicy koszykówki! Miło nam zakomunikować, że Fundacja Marcina Gortata, po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i mimo różnych trudności związanych z sytuacją epidemiologiczną w kraju, zorganizuje w tym roku swój najbardziej znany i wyczekiwany przez Was projekt - Marcin Gortat Camp! Wraz z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz naszymi partnerami, damy Wam znów możliwość podnoszenia swoich umiejętności z najlepszymi koszykarzami w kraju, a także możliwość sprawdzenia się z innymi rówieśnikami z całej Polski.

Informujemy również, że Fundacja Marcina Gortata zorganizuje camp dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Tym razem zawitamy do Krakowa oraz warszawskiej dzielnicy Wilanów. Dzieci poruszające się na wózkach będą miały możliwość trenowania pod okiem reprezentantów kraju w koszykówce na wózkach.

Poniżej lista miast wraz z datami, w których je odwiedzimy:

• 27 sierpnia 2021 - Łódź
  • 28 sierpnia 2021 - Kraków(dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową)
  • 30 sierpnia 2021 - Warszawa
  • 31 sierpnia 2021 - Warszawa (dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową)
  • 1 września 2021 - Zgierz
  • 3 września 2021 - Dąbrowa Górnicza
  • 4 września 2021 - Płock
  • 5 września 2021 - Rumia

Zapisy na wszystkie miasta Marcin Gortat Camp rozpoczną się w dniu 1 sierpnia 2021 i potrwają do 10 sierpnia 2021. Osoby, które się zakwalifikują do treningów otrzymają od nas informację mailową 13 sierpnia 2021.

Gorąco zachęcamy do zapisów a także do śledzenia naszych social mediów, gdzie będziemy na bieżąco podawać wszelkie informacje w tej sprawie!