Sports Mentality Academy Home Edition 2020

Fundacja Marcina Gortata MG13 zaprasza dzieci w wieku 9-17 lat. Aby wziąć udział, należy spełnić następujące kryteria:

• uczestnik musi mieć 9- 17 lat;
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

Projekt skierowany jest do dzieci uprawiających dowolną dyscyplinę sportową. Biorąc pod uwagę, iż wszystkie szkoły oraz kluby sportowe są zamknięte, młodzi sportowcy mogą wykorzystać ten czas na rozwój swojej mentalności zwycięzcy.

Dzieci, które chcą wziąć udział w akademii, zostaną wyłonione w konkursie polegającym na dokończeniu zdania:

• „Uprawiam sport bo...”

Zakwalifikują się osoby, których odpowiedzi uznane zostaną za najciekawsze.
Rozmowa odbędzie się z jednym z wybranych sportowców.
Liczba miejsc ograniczona! Przyjmowanie zgłoszeń: 27.03.2020 – 30.03.2020

Wyniki: 31 marca 2020 (zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenia mailem).

Termin oraz godzina rozmowy zostanie ustalona indywidualnie po konsultacji z wybranym sportowcem.

Formularz Zgłoszeniowy Sports Mentality Academy Home Edition 2020

Zgodę wyraża rodzic bądź inny przedstawiciel (opiekun)