13 03.2024

Marcin Gortat Camp 2024

Witajcie młodzi miłośnicy koszykówki. Minął już rok od naszego poprzedniego spotkania i nasze skrzynki pocztowe zaczynają już być czerwone od zapytań o kolejną edycję. Pragniemy zatem Was poinformować, że Fundacja Marcina Gortata w tym roku wyrusza w trasę ze swoim projektem już w kwietniu! Nasz zespół ma zamiar odwiedzić 4 miasta w Polsce aby w każdym wyłonić najlepszych z Was. Przypominamy, że projekt skierowany jest do wszystkich koszykarzy i koszykarek w wieku 9-13 lat (decyduje rocznik).

Lista miast wraz z datami, w których je odwiedzimy:

• 13 kwietnia 2024 - Sosnowiec
  • 14 kwietnia 2024 - Zgierz
  • 15 kwietnia 2024 - Łódź
  • 08 czerwca 2024 - Chorzów

Zapisy na wszystkie miasta Marcin Gortat Camp 2024 rozpoczną się w dniu 13 marca 2024 i potrwają do 22 marca 2024. Osoby, które się zakwalifikują do treningów otrzymają od nas informację mailową 27 marca 2024.

Gorąco zachęcamy do zapisów a także do śledzenia naszych social mediów, gdzie będziemy na bieżąco podawać wszelkie informacje w tej sprawie! Do zobaczenia na halach!