25 04.2019

Marcin Gortat Camp 2019

Wakacje coraz bliżej, w związku z tym wszyscy pewnie czekacie na informacje odnośnie tegorocznych Marcin Gortat Camp.
Miło nam poinformować, że tegoroczny, dwunasty sezon MG13 Camp rusza już w CZERWCU! Tym razem serie treningów dla dzieci rozpoczynamy 22 czerwca w Rumi, a mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie odbędzie się 13 lipca w łódzkiej Atlas Arenie.

Łódź po raz drugi będzie miastem finałowym Campów, natomiast z serią treningów w tym roku odwiedzimy cztery polskie miasta, które będą nas gościć w ostatnim tygodniu CZERWCA (22.06-30.06).

W każdym z nich zaplanowaliśmy kilkugodzinny trening dla młodych adeptów koszykówki w wieku 9-13 lat oraz Jr. NBA Clinic dla nastolatków grających już w koszykówkę w wieku 14-17 lat. Każdy Camp dla dzieci 9-13 lat zakończy się wyborem dwóch MVP (dziewczynka oraz chłopiec), którzy wystąpią w przerwie meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie w Łodzi, w konkursie umiejętności Skills Challenge. Jego zwycięzca odwiedzi Marcina w USA i będzie mógł zobaczyć na żywo mecz NBA!

W tym roku zaplanowano także jeden Camp dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, który odbędzie się w Łodzi i weźmie w nim udział ok. 60 dzieci z całej Polski.

Dokładny terminarz i miasta, które odwiedzimy poznacie już WKRÓTCE!