10 11.2021

Witajcie młodzi koszykarze!

Witajcie młodzi koszykarze! Wystartowały zapisy do naszego kolejnego projektu, który rok temu zdobył Wasze uznanie, mianowicie Marcin Gortat Basketball Clinic. Miło nam poinformować, że i w tym roku ten następca Junior Clinic NBA pojawia się w naszym kalendarzu eventowym.

Już 11 grudnia w hali Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej pięćdziesiątka wyselekcjonowanych koszykarek i koszykarzy w wieku 14-17 lat , z całej Polski będzie miała możliwość treningu pod okiem Marcina Gortata. W części teoretycznej odbędzie się wykład skauta Denver Nuggets, Rafała Jucia.

Start wydarzenia:

11.12.2021,  godz.11:00 – Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej, Al. Politechniki 10

Zapisy na Marcin Gortat Basketball Clinic 2020 przyjmujemy w dniach 11-21 listopada, a uczestnictwo w niej jest bezpłatne.

Wyniki zostaną ogłoszone 23 listopada 2021.

Zapraszamy!